קורס פיתוח והכשרת מרצים - הסבה לבכירים!

ההכשרה היחידה בישראל המאפשרת הסבה מקצועית מקיפה ועדכנית בהתאם לתחום העיסוק שלכם!

המצטיינים בקורס ישתלבו בסגל המרצים של היחידה ללימודי חוץ בקורסים ופרויקטים בארץ ובעולם

היחידה ללימודי חוץ מבית Oasis Capital Israel היא רשת המכללות להכשרות מקצועיות המובילה והגדולה בישראל – ומכשירה מרצים מעל לעשור! 

השתלבות בסגל המרצים של היחידה ללימודי חוץ מובטחת למצטיינים בתוכנית!

למדו כיצד להיות מרצים שמחוזרים על ידי כל מכללה בתחומכם – והתחילו להפוך את הידע האדיר שלכם לכסף

הכשרה בלעדית ביחידה ללימודי חוץ

המצטיינים בהכשרה ישולבו במערך המרצים של היחידה ללימודי חוץ - בהתחייבות!

סטאז מקצועי המותאם ישירות לתחום העיסוק שלכם!

השתלבות במערך ההדרכה של מנהלות הדרכה ארציות, מרכזים גדולים ואפילו אופציה לפרויקטים בחו"ל

חיבור לעולם המכללות והמכרזים - כולל הבנה של הרגולטורים, השתלבות בהסמכות ממשלתיות ועוד

בהכשרה זו נבחר קבוצת בוטיק אותה נלווה באופן מלא להשתלבות כמרצים בקורסים השונים של היחידה ללימודי חוץ – בארץ ובעולם

הכשרת מרצים ביחידה ללימודי חוץ

עולם ההכשרות המקצועיות גודל משנה לשנה – ויחד איתו הדרישה למרצים. אם בעבר על מנת להשתלב במסלול אקדמי, היה צורך במסלול ארוך של דוקטורט – העולם החדש מאפשר לבכירים להשתלב בתפקידי הדרכה!

אם בעבר היה צורך בידע התאורטי – היום בארגונים גדולים, מנהלות הדרכה ובמסגרת מכרזים שונים – הדרישה היא לאנשים מקצועיים עם רקע מקיף – שמכירים ונושמים את השטח.

ההכשרה המקיפה ביותר בשוק תלמד אתכם כל מה שצריך על מנת לתפקד כמרצים שיודעים להקים מערכי שיעור מרתקים, שיודעים להיכנס לכיתה ולכבוש אותה מהרגע הראשון, שמחוברים לעולם הטכנולוגי ויודעים לפתח הכשרות בעצמם מא' עד ת'!

בהכשרה תלמדו כיצד לייצר את התוכן להכשרה וכיצד למתג ולקדם את עצמכם כיוצרי ומומחי תוכן. בנוסף ינתן דגש על החלק הטכנולוגי, עבודה עם לקויות למידה לגילאים מבוגרים, והכשרה מלאה לבחינות הרגולטורים לאחר בחינות מקצועיות.

הכשרה זו משלבת הכשרת מרצים וסטאז' מעשי בהתאם להסבה עצמה (לדוגמה – מרצה אשר עובר הסמכה בעולם הסייבר ואבטחת המידע יקבל מודול תרגול על סימולטור TAME Range מבית אלתא מערכות – לבניית תרחישי הוראה מתקדמים וכן יעברו את כלל ההסמכות של גופי ההסמכה הבין לאומיים בתחום)

רכזי ההוראה בקורס

דקלה אבוטבול - יו"ר התאגדות העסקים

יו"ר התאגדות העסקים
ראש הוועדה לעסקים – לשכת המסחר ירושלים
מייסדת ומנכל לשעבר של "היחידה ללימודי חוץ"
ביצעה אקזיט גדול וכיום מכהנת כנשיאת היחידה ללימודי חוץ

מי שבנתה את הכשרת היועצים העסקיים הראשונה בישראל, ניהלה את איגוד היועצים מעל עשור והכשירה מספר עצום של יועצים עסקיים בולטים בתעשייה.

ליאור זכרון - מנכ"ל היחידה ללימודי חוץ מבית Oasis Capital

כ-Product Management Director, ליאור הוביל את הפיתוח והמכירה של מוצרים טכנולוגיים לניהול סיכונים למגזר הבנקאי בארצות הברית ואת תהליכי המכירה לבנקים הגדולים בעולם (בין היתר Capital One ו-Truist)

במרץ 21, לקראת חזרתו לישראל, ליאור גבש את Oasis, קבוצה של יזמים ומשקיעים בינלאומיים, כדי לאתר ולהשקיע בחברה ישראלית מובילה בתחום הטכנולוגיה/חינוך במטרה להחזיק ולהצמיח את החברה לפרק זמן ארוך (יכולת להחזיק את החברה ל10+ שנים)

בוגר תוכנית תלפיות בוגר שני תארים שניים בהנדסה ותואר בבית הספר לעסקים של STANFORD ביצע תפקידים בכירים בתעשיית ההיטק הישראלית והאמריקאית מנכ"ל בפועל של קרן השקעות פרטית שייסד וניהל הכוללת משקיעים מילארדרים שחלקם מרצים בכירים בבתי הספר לעסקים המובילים בעולם ( הרווארד ,סטנפורד ועוד )

יניב רונן - מרצה לשיווק דיגיטלי וייעוץ עסקי

עם שני עשורים של ניסיון בעולם השיווק והפרסום ופעילות עם חברת חשמל, רכבת ישראל, פלאפון, בנק הפועלים ועשרות עסקים קטנים, יניב רונן מתמחה בפתרונות עסקיים חדשניים מבוססי בינה מלאכותית. יניב הינו מרצה לשיווק ופרסום במספר מכללות ובתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל שיווק וטכנולוגיות ביחידה ללימודי חוץ – רשת המכללות הגדולה בישראל.

לאון שניידרובסקי - מומחה לשיווק ויצירת תוכן

לאון שניידרובסקי – עם מעל עשור של ניסיון בתפקידים בכירים במשרדי פרסום וקריאטיב ובעלים של אחת מסוכנויות המשפיענים החזקות בארץ - לאון יחלוק מניסיונו האישי וישתף בתובנות שלמד לאורך הדרך וילווה את הסטודנטים לבניית מותג אישי חזק ומשמעותי.

לייעוץ ומידע נוסף ללא עלות

השאירו פרטים נוספים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

עם מעל 30,000 בוגרים ומעל עשר שנות ניסיון – היחידה ללימודי חוץ מבית Oasis Capital Israel הנה מארגוני ההכשרות המובילים ביותר בעולם החדשנות וההייטק!

היחידה ללימודי חוץ היא אחת מהמכללות הגדולות בישראל ומנהלת עשרות שותפויות ומכרזים מהגדולים בתחום ההשכלה:

בתי ספר ביחידה ללימודי חוץ

היחידה ללימודי חוץ היא אחת מהמכללות הגדולות בישראל ומנהלת עשרות שותפויות ומכרזים מהגדולים בתחום ההשכלה:

למי מתאימה ההכשרה

  • בעלי רקע וניסיון בהדרכה והובלת צוותים
  • מומחים בתחומים רלוונטיים להכשרות מקצועיות: ניהול, כלכלה, לוגיסטיקה ורכש, מחשוב, טכנולוגיה, סייבר ואבטחת מידע, פיתוח תוכנה, מדיה, אוטומציה, וטרינריה, בניין ועוד. 
  • המעוניינים לשכלל את יסודות ההדרכה שלהם ולהתפתח למקצוע המרצה

מידע טכני

  • 40 שעות לימוד באופן הברידי

  • 10 מפגשים

פרויקט גמר וסיום

בסוף ההכשרה המשתתפים יעבירו הרצאה בסגנון "טד" של דקה. המצטיינים בתרגיל יעברו לסטאז' (לאחר ראיון קבלה) להכשרה מקצועית נוספת לקראת השתלבות כמרצים של היחידה ללימודי חוץ – בארץ ובעולם.

למידע נוסף - השאירו פרטים כאן ויועץ לימודים יחזור בהקדם:

Call Now Button