עקבו אחרינו:

מנהלי עבודה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב tumblr

ענף הבניה הוא אחד הענפים המשמעותיים ביותר המטביעים את חותמם על קצב התפתחות המשק בישראל. ענף הבניה הוא בעל חשיבות רבה בפרט בתקופה הנוכחית בה תחום הנדל”ן צובר תאוצה ושגשוג ומהווה את אחד הגורמים המכריעים בכלכלתה של מדינה ישראל.

לא כל אחד יכול להיות מנהל עבודה!

מעבר לעניין המקצועי שבדבר, אם בעבר “כל אחד יכול להיות מנהל עבודה” הרי שכיום, חוק התכנון והבנייה דורש מנהל עבודה מוסמך ומקצועי, ובצדק. קורס מנהלי עבודה מיועד לאלה מכם שרוצים להשתלב בתחום ולקחת בו חלק פעיל ומשמעותי. מנהלי עבודה איכותיים, אפקטיביים ופרודוקטיביים. לימודי מנהל עבודה מכשירים את המשתתפים ומכינים אותם היטב לעבודת שטח הלכה למעשה. בוגרי הקורס מקבלים תעודה מטעם משרד הכלכלה, אשר מאפשרת להם להתברג במקומות עבודה מיד עם סיום הלימודים.

מהו מנהל עבודה טוב?

מנהל עבודה מקצועי הוא כזה הידע לתכנן היטב את שלבי העבודה ולהתאים אותם בצורה מדויקת לתכניות ההנדסיות הרלוונטיות, לוודא שניהול צוות העובדים עובד כראוי, בצורה יעילה ותקנית, לשמור על כללי בטיחות בזמן העבודה ולמנוע תאונות עבודה, לדאוג לרווחת העובדים ולהביא לתוצאות משביעות רצון בפרק הזמן שהוקצב לכל פרויקט. קורס מנהלי עבודה חולש על נושאים אלה בדיוק ומצייד את המשתתפים בכלים יישומיים ופרקטיים.

מהן הדרישות לקורס?

קורס מנהלי עבודה מיועד לבעלי 10 שנות לימוד, לבוגרי קורס טפסנות סוג , לבעלי ניסיון מוכר של לפחות שנתיים בעבודות שלד/ בניין אצל קבלן רשום ולבעלי תעודה מקורית של קורס הדרכה בגובה. יש לכם את זה? נשמע מאתגר? מסקרן? מספק? קורס מנהלי עבודה – הירשמו עכשיו!

מאמרים נוספים:

Call Now Button
We Are Here For You

We care about your experience. Fill in your details and we’ll contact you shortly.

שלב שני: יש למלא טופס לוועדת קבלה לזכייינות

עברת את הוועדה ברמת הרעיון אבל עוד אין מוצר – במידה והוועד המנהל אהב את הרעיון, נפיק עבורך את הקורס.

עברת את וועדת קבלה והוועד המנהל אישר את הקורס המצולם – מעתה אתה חלק מהיחידה ללימודי חוץ תחת החבילה שתתאים למוצר ולך.