אנשי מקצוע מיומנים בשיווק ופרסום במדיה הדיגיטלית הם מצרך מאד מבוקש בימים אלה! חברות קטנות וגדולות מחפשים אנשי ניו מדיה עם מומחיות בקידום אתרים SEO בתוצאות החיפוש של גוגל. במציאות כיום, SEO הפך ליכולת בסיסית שחייבת להיות מוטמעת ופעילה בכל ארגון המשווק את עצמו ברשת ומעוניין ליהנות מתנועת גולשים שמגיעה מחיפוש אחריו בגוגל.

 

קורס  קידום אתרים של היחידה ללימודי חוץ והמכללה לניו מדיה, הינו מסלול הכשרה ייעודי המתמקד בהכשרת הבוגרים לקידום אתרי אינטרנט בגוגל – אם כשכירים ואם כעצמאיים. הקורס קידום אתרים משלב שיעורים תיאורטיים, ניתוח מקרי בוחן והתנסות מעשית ממשית בכיתת מחשבים, תוך הקניית כלים טכניים ושיווקיים למעוניינים לקדם את האתר שלהם בגוגל – בין אם על ידי ניהול ספקים בתחומים אלו ובין אם ניהול התחום באופן ישיר בארגון או עבור ארגון.

 

לוקחים אתכם שלב אחר שלב בבניית נוכחות הדיגיטלית וקידום האתר בגוגל

 

הקורס קידום אתרים לוקח את הבוגרים בו שלב אחר שלב מהקמת נוכחות דיגיטלית מבוססת אתר וורדפרס, יצירת תכנים לאתר ובניית תכנית עבודה לקידום האתר בגוגל.

הקורס יעניק לבוגריו הכשרה טכנית מקיפה בביצוע עבודת אופטימיזציה לאתר שלהם, יצירת תכנים מכירתיים וביצוע שיתופי פעולה לקבלת קישורים והצבעות אמון מאתרים שונים ברשת.

כמו כן יקבלו הבוגרים הכשרה בניתוח ומדידת הגולשים והפעולות השונות המבוצעות באתר.

בסיום הקורס יהיו לך הידע והכלים להשתלב בשוק העבודה בתפקיד SEO.

 

 למי מיועד הקורס קידום אתרים ?

 

דרישות קבלה

 

הסמכה של המכללה לניו-מדיה

הקורס קידום אתרים  כולל מבחן הסמכה של היחידה ללימודי חוץ והמכללה לניו-מדיה, המוכרת ומוערכת היטב בתעשייה המקומית, בחברות האונליין וסוכנויות הדיגיטל המובילות.

 

משך ומועדי הקורס

120 שעות לימוד אקדמאיות
כ 7 חודשי לימודים, פעם בשבוע אחה"צ.

 

בסיום הקורס קידום אתרים  יהיו לך את הידע והכלים לבצע:

תגיות נוספות
קורס מקדמי אתרים, קורס קידום אתרים, קורס SEO, קורס שיווק אינטרנטי, קורס מקדמי אתרים