עקבו אחרינו:

פריצת דרך בקריירה שלכם בתחום החינוך- הדרך אל שורש הלקות לצמיחה אקדמית. 

גלו כיצד הכשרה בתחום האבחון הדידקטי יכולה להפוך אתכם לאנשי מקצוע אפקטיביים יותר ולפתוח בפניכם אפשרויות תעסוקה מגוונות ורווחיות

אם אתם עובדים בתחום החינוך או הטיפול בילדים, בטח מוכרת לכם התחושה הזו:
אתם נתקלים בילד המתמודד עם קשיים משמעותיים בלמידה, הוא מגלה פערים ביחס לבני גילו, מתקשה ברכישת מיומנויות בסיסיות בקריאה, כתיבה או חשבון. אתם משקיעים זמן ומאמץ כדי לסייע לו, אבל לא תמיד ברור מה מקור הקושי וכיצד ניתן לחולל שינוי של ממש. במקביל, אולי אתם שוקלים את המשך הדרך המקצועית שלכם, ומחפשים אפיק להתפתחות ולהעמקת ההשפעה שלכם.

זו בדיוק הנקודה בה הכשרה בתחום האבחון הדידקטי יכולה לחולל מפנה משמעותי. היא תקנה לכם מגוון רחב של כלים וידע, שיאפשרו להעריך באופן מקצועי ומקיף את תפקודי הלמידה של כל ילד, לאתר את נקודות החוזק והתורפה, ולתכנן עבורו מענה מדויק, מותאם אישית, שיקדם אותו ויממש את הפוטנציאל הטמון בו.

אבל איך בוחרים תכנית הכשרה שבאמת תעניק לכם ערך מוסף? יש כמה פרמטרים שחשוב לשים אליהם לב:

ראשית, חפשו תוכנית שמשלבת רקע תיאורטי מעמיק לצד התנסות מעשית משמעותית. ההיכרות עם מושגי היסוד והידע המחקרי העדכני הכרחית, אבל היכולת ליישם אותם בפועל בעבודה עם ילדים – היא שתעניק לכם בטחון של ממש ביכולות המקצועיות שלכם.

שנית, בדקו אילו כלים מתקדמים נכללים בתוכנית. עולם האבחון הדידקטי עובר תמורות מהירות, ומוסד לימודים מוביל חייב להיות בחזית הטכנולוגיה והידע. למשל, האם התוכנית מקנה כלים לעבודה עם מערכת ה-MOXO החדשנית, המהווה קפיצת מדרגה בתחום אבחון הפרעות קשב? בוגרים עם מיומנויות כאלו יהיו מבוקשים במיוחד על ידי מעסיקים.

שלישית, מי המרצים? בררו האם מדובר באנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בעלי ניסיון עשיר הן בהיבטים המחקריים והן בהיבטים היישומיים-קליניים בשדה. המורים הם הלב של כל תכנית לימודים, ויש חשיבות קריטית לאיכות ההוראה והליווי שהם מעניקים.  

ולבסוף, בדקו את מערך הקשרים של המוסד האקדמי. תוכנית לימודים מובילה אמורה לקיים שיתופי פעולה עם מוסדות, ארגונים ומרכזים מובילים בתחומי החינוך, האבחון והטיפול בילדים. שיתופי פעולה כאלו פותחים בפני הבוגרים שלל דלתות תעסוקתיות עם תום הלימודים.

רוצים להיות מאבחנים דידקטיים? השאירו פרטים מטה

בשליחה טופס זה אני מאשר/ת דיוור פרסומי מהיחידה ללימודי חוץ

וכאן נכנסת לתמונה תכנית הלימודים הדו-שנתית לאבחון דידקטי של היחידה ללימודי חוץ – תוכנית ייחודית שמשלבת באופן אופטימלי בין תאוריה מעמיקה לפרקטיקה מעשית, בהנחיית סגל מורים מהשורה הראשונה. במהלך הקורס נרכשים כלים מגוונים לאבחון והערכה של תפקודי למידה בתחומי שפה, חשבון, קשב וריכוז. בין היתר, התלמידים מתנסים בעבודה עם מערכת ה-MOXO פורצת הדרך, מערכת מבוססת מציאות מדומה להערכת קשב.

היחידה ללימודי חוץ גאה בשיתופי פעולה ארוכי טווח עם המוסדות והארגונים המובילים בתחום – מכללות לחינוך, מרכזי אבחון, ורשת מרכזי היל"ד. קשרים אלו מאפשרים לתלמידים להשתלב במהירות במערך תעסוקתי איכותי ורחב. המצטיינים שבין הבוגרים אף זוכים במסלול סטאז' ייחודי במרכזי היל"ד, סטאז' שמהווה קרש קפיצה מצוין להמשך הקריירה.

הכשרה באבחון דידקטי פותחת צוהר לעולם שלם של אפשרויות מקצועיות. כאנשי חינוך וטיפול תוכלו להעמיק ולהרחיב את הפרקטיקות שלכם, להעניק מענה אפקטיבי ורלוונטי יותר למגוון רחב של ילדים ומשפחות. תוכלו להשתלב במסגרות חינוכיות וטיפוליות שונות, או ליזום דרך עצמאית כמאבחנים פרטיים. עם ההסמכה הנדרשת תיפתחנה בפניכם אפשרויות קידום רבות, שיכולות להוות מנוע צמיחה אמיתי לקריירה שלכם.

אז אם אתם חשים שהגיע הזמן לעשות את הצעד הבא, לרכוש לעצמכם מומחיות מבוקשת ולהשיא את יכולתכם לחולל שינוי חיובי בחייהם של ילדים – כל שנותר הוא ליצור קשר. פנו עוד היום למרכז המידע של היחידה ללימודי חוץ, קבלו מידע מקיף על מועדי הקורסים הקרובים, והצטרפו למסע של התפתחות מקצועית מרתקת ופורייה.

רוצים להיות מאבחנים דידקטיים? השאירו פרטים מטה

בשליחה טופס זה אני מאשר/ת דיוור פרסומי מהיחידה ללימודי חוץ

מאמרים נוספים:

Call Now Button