הכשרת מפתחי

DEVOPS

תכנית הכשרה בלעדית!

בשיתוף אלתא מערכות מבית התעשייה האווירית

מרכז בין לאומי למקצועות הסייבר - של אלתא מערכות (התעשייה האווירית) והיחידה ללימודי חוץ המרכז מציע מגוון הכשרות מבוקשות מהמתקדמות בישראל, ותעודה מקצועית נדרשת - כולל ליווי ותעסוקה בתחום.

סימולטור הסייבר המתקדם בעולם מבית אלתא מערכות (התעשייה האווירית) Tame Range הינו מרכז מיומנויות סייבר המציג סביבת אימונים למלחמות סייבר מציאותיות תוך שימוש באיומים האחרונים והעדכניים ביותר שנתגלו.

מרכז הסמכה רישמי של EC - Council - ארגון אמריקאי הנבחר על ידי גופים בטחוניים רבים כמו הפנטגון ומשרד ההגנה האמריקאי - על מנת להסמיך עובדים בתחומי הסייבר ואבטחת המידע

שתפ ייחודי עם פורטל ההכשרות edX מבית הרווארד ו-MIT שבמסגרתו העומדים בבחינה יקבלו תעודה משותפת של ICCP והרווארד.

תחזוקה, ניטור ותפעול שרתי החברה וטיפול בתקלות

פיתוח אוטומציות – לייעול תהליכים בצוותי עבודה 

איסוף מידע והקמת סביבות עבודה לצוותים
שליטה בשירותי ענן – עבודה על שרתים והקמת שרתים חדשים

הכשרה בשליטה על כל היבטי אבטחת המידע

לייעוץ ומידע נוסף ללא עלות

השאירו פרטים נוספים ונחזור אליכם בהקדם

תכני הקורס:

Intro to DevOps .01
במודול זה נערוך היכרות עם עולם DevOps, נלמד על רשתות אינטרנט ופרוטוקולים שונים, ועל הנושאים השונים המרכיבים את התחום.

במודול זה נכיר בהרחבה את עולם הרשתות הארגוניות. נבין איך בנויה רשת תקשורת משרדית ארגונית. נבין איך היא פועלת ואיך מתבצעת העברת מידע ברשת בין מחשבים, שליחת הודעות/מיילים, מהו מודל השכבות, איך בונים רשת ארגונית בצורה נכונה וגם על היבטי האבטחה של רשתות ארגוניות.
למידה והבנה איך רשת ארגונית פועלת – הינה דבר חיוני ובסיסי בעולם הסייבר.
התרגול במודול זה מתבצע עם תוכנות של CISCO.

במודול זה נכיר את מערכות ההפעלה הארגוניות – בדגש על Win dows Server, אשר משמשות לניהול רשת תקשורת ומנהלות מידע.
בנוסף נשתמש בוירטואליזציה ונבצע דימוי של תשתיות אמיתיות.

במהלך הלמידה נתרגל שימוש בסימולטור הסייבר של אלתא (התעשייה האוירית).

במודול זה נכיר את מערכת ההפעלה – Linux.
נלמד לעבוד עם Linux, ונלמד על העקרונות הבסיסיים שקיימים במערכת.

עולם ה WEB תפס חלק מרכזי בחיינו. לכל חברה יש אתר אינטרנט, מאגר נתונים שצריך לאבטח, והמון אפליקציות מפותחות בטכנולוגיות של פיתוח WEB. בשביל להבין פרצות אבטחה נצטרך להבין איך אתר והמערכות עובדות. במודול זה נכיר את הארכיטקטורה ונתנסה בפיתוח דפי אינטרנט ונכיר מערכות WEB מסדי נתונים ועוד..

במודול זה נכיר את שפת התכנות הפופולארית ביותר – PYTHON
נלמד את עקרונות התכנות בשפת PYTHON.
ונפתח כלים שיסייעו לנו להאיץ ולייעל תהליכים.

 במודול זה נכיר את שפת SQL ואת מסדי הנתונים השונים, מסדי הנתונים המשתמשים בשפת SQL ונלמד איך לעבוד עם מסדי נתונים שונים.
נלמד על מסד הנתונים MongoDB המסד נתונים הפופולרי ביותר מסוג NoSQL.

במודול זה נלמד להכיר ולעבוד עם Jenkins זהו שרת אוטומציה קוד פתוח שעוזר באוטומיזציה של תהליכי בנייה, בדיקה ופריסה (Deployment) של תוכנה, הוא עוצב על כדי להיות כמה שיותר מותאם אישית לדרישות שונות ויש מערכת פלאגינים גדולה Jenkins.

מציע ממשק משתמש מבוסס Web  שמאפשר למפתחים ליצור, לתכנן ולבצע מעקב אחר פעולות ותהליכי עבודה אוטומטיים.

Docker הוא מערכת תוכנה המאפשרת למפתחים לפרסם, לנהל ולהריץ אפליקציות בצורה מבודדת וקלה, פלטפורמה קלת משקל (Light Weight) המערכת מספקת ומוקצבת מבחינת משאבים לצורך פיתוח והפצה של אפליקציות, המערכת מאפשרת למי שמשתמש בה להפעיל אפליקציה ללא צורך בהגדרות מיוחדות והתקנת Dependencies על מערכת המשתמש. 

Kubernetes היא מערכת נוספת המאפשרת פריסה וניהול אוטומטי של אפליקציות על גבי Containers של Dockers.
היתרון בשימוש ב Kubernetes הוא הדרך המסודרת והיעילה בה ניתן לנהל ולרכז מספר גדול של קונטיינרים של Docker.

במודול זה נלמד על Git, מערכת לניהול גרסאות, היא מערכת שמאפשרת למפתחים לנהל את הקוד שלהם בצורה יעילה ובטוחה, Git מציעה אפשרויות לתיאום עבודה צוותית ומעקב אחר שינויים בקבצי הקוד, מטרתה היא לייעל את תהליך פיתוח התוכנה ולשמור על שלמות המידע.
Github הוא שירות ניהול גרסאות מבוסס רשת שעובד בשילוב עם Git אך מאפשר אחסון של קבצי קוד ומספק אך מאפשר אחסון של קבצי קוד ומספק אך מאפשר אחסון של קבצי קוד ומספק פונקציונליות דומה לרשת חברתית.

במודול זה נתמקד בפלטפורמות ענן, פלטפורמות ענן הן סוג של פלטפורמת מחשוב המאפשרות למשתמשים להשתמש במשאבי מחשוב כמו שרתים, אחסון, מסדי נתונים ואפליקציות על גבי רשת האינטרנט, במקום הקמה וניהול של חומרה פיזית ותשתית.
משתמשים יכולים בקלות להשכיר ולהשתמש במשאבים אלו ענן כלשהו בתשלום בלי לוותר על  Scalability, גמישות ויחס טוב של עלות-תועלת, אחת הפלטפורמות הפופולריות לשירותי ענן הינה Amazon Web Service (AWS).

במודול זה נתמקד בנושאים של ניהול הגדרות, ניטור אבטחה אלו עקרונות מאוד חשובים בתחום של DevOps,
הם מבטיחים שהאפליקציות והמערכות שעברו פריסה (Deployment) רצות בצורה יעילה בטוחה וללא שגיאות, שליטה בתחומים האלו מאפשר לאיש ה – DevOps לנהל, לסדר ולשחרר אפליקציות באיכות גבוה ולשמור על האבטחה והיציבות שלהם בסביבת Production.

תכנית הסמכה משולבת ופורצת דרך, לביסוס קריירה בתחום הרותח ביותר בהייטק – DevOps

מובילה מזה שלוש שנים את חממת התעסוקה של שירות התעסוקה – מעל 80% השמה. היחידה ללימודי חוץ מובילה את כל מערך הקורסים וההכשרות של משרד האוצר, מינהל הדיור והרכש' החשב הכללי ועוד. ייסדה כמחצית ממערכי יחידות לימודי החוץ של המכללות האקדמיות בישראל. מעל 1000 סטודנטים ממדינות שונות בעולם בפרויקט מוביל של משרד החוץ.

הכשרה משולבת אימוני סימולטור TAMETM Range במפעל מיומנויות הסייבר של אלתא מערכות

היחידה ללימודי חוץ וחטיבת הסייבר של אלתא מובילות את המרכז הבינלאומי למקצועות הסייבר בשילוב מאמן (סימולטור) הסייבר של התעשייה האווירית.

המרכז מציע מגוון הכשרות מבוקשות, מהמתקדמות בישראל, ותעודה מקצועית נדרשת, כולל ליווי לתעסוקה בתחום. מגוון תוכניות הלמידה משלבות אימונים מעשיים בסימולטור מתקדם למקצועות הסייבר.

הצטרפו לאחד התחומים החמים ביותר כיום בעולם ההייטק - DevOps!

השאירו פרטים נוספים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי:

Call Now Button